Иванов: Имам чист образ да се појавам пред секого

2 копии

Македонските граѓани денеска го видоа првиот отчет подготвен од македонски претседател. Без ниту една афера зад себе, Претседателот Иванов го привршува 5 ...
| | веќе видена | слични

Претседателот Ѓорге Иванов својата работа во изминативе пет години им ја презентира на граѓаните. На големиот број средби кои Иванов изминативе денови ги имаше ...
| | веќе видена | слични

Останато

Стратегијата на Македонија во однос на спорот со Бугарија е несоодветна, а тоа го покажува неразбирливото инсистирање на Софија на „некакви“ преземени обврски ...
сите 305 | | | веќе видена

Шефовите на држави или влади на земјите членки на ЕУ денеска во Брисел ќе го започнат дводневниот Самит, последен под претстедателство на Португалија, на чиј ...
сите 654 | | | веќе видена

Утре ќе се задржи многу топло време со натпросечни температури за овој период од годината, кои на места во југоисточниот дел од земјата ќе го надминат 40-тиот ...
сите 291 | | | веќе видена

Мрзеливиот Шилегов 3 месеци пред избори ветува проекти, а 4 години со прст нема мрднато. Шилегов ветуваше и тунел под Кале, па завршивме само со ѓубре под ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Иванов: Имам чист образ да се појавам пред секого

Од:
До кого (е-маил):
Порака: