Каде се можни пресврти во дуелот Груевски - Заев?

2 копии

Останато

Мандатот е киднапиран, претседателот Пендаровски без доказ дека поседува мнозинство во парламентот му го додели мандатот на Зоран Заев, обвини претседателот ...
сите 811 | | | веќе видена

Во клупа или пред компјутер. Се уште е неизвесно дали, но и како учениците ќе ја стартуваат годината. На две и пол недели до старто на школската година ...
сите 480 | | | веќе видена

Пропаѓањето на Еуростандард банката е огромен скандал и неуспех на македонската влада. За кус период се покачи цената на струјата, се потроши еврообврзница од ...
сите 221 | | | веќе видена

Штетата предизвикана од катастрофалната експлозија на пристаништето во Бејрут е над 15 милијарди долари. Тоа го соопшти либанскиот претседател Мишел Аун. – ...
сите 367 | | | веќе видена

Уставниот суд е независен и самостоен орган на Републиката кој никогаш не зазема страни во ниту еден политички спор. Судот, единствено може во рамките на ...
сите 218 | | | веќе видена

Сметките за струја веќе извесен период не стигнуваат на домашна адреса. Низа граѓани, жители на Општина Центар кои се јавија во редакцијата на Канал 5 се жалат ...
сите 174 | | | веќе видена

СДСМ почна сериозни, темелни преговори со претседатели и високи претставници на политички партии кои се дел од новиот собраниски состав, за формирање на ...
сите 71 | | | веќе видена

Ненадејната средба меѓу лидерот на СДСМ Зоран Заев и на Алтернативата Африм Гаши се чини дека многу го изиритира лидерот на Движењето Беса, Билал Касами, ...
сите 27 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Каде се можни пресврти во дуелот Груевски - Заев?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: