Дали евроголот на Дејан Манасков ќе биде прогласен за најдобар?(видео)


Вистинско ремек дело и светла точка во големиот пораз од домаќинот Данска на првиот натпревар за нашите ракометари на Европското првенство, беше голот на Дејан ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Ковачевски не смее да го осуди и да побара оставка на Талат Џафери, се плаши дека ќе му падне владата. Ковачевски отиде толку далеку, што и по ...
сите 220 | | | веќе видена

Соборот на Српската православна црква вчера прогласи канонско единство со МПЦ-ОА, со што, според српски извори е „решен спорот што датира од 1967 година кога ...
сите 561 | | | веќе видена

Украинскиот претседател Володимир Зеленски истакна дека борците на Азовстал ја инспирирале целата земја со својата храброст за време на повеќенеделната борба ...
сите 192 | | | веќе видена

Инфлацијата во Македонија излезе од контрола заради неспособноста на власта на СДСМ и ДУИ. Рекордна двоцифрена инфлација од 10,5%, како што немало во ...
сите 130 | | | веќе видена

Членовите на собраниската Комисија за прашања на изборите и именувањата на седница предложија кандидати за судии на Уставниот суд. СДСМ, ДУИ и ВМРО-ДПМНЕ, со ...
сите 59 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дали евроголот на Дејан Манасков ќе биде прогласен за најдобар?(видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: