Дамите со облини имаат подобар сексуален живот од слабите жени


Останато

Морам да ја споменам онаа анкета која и американската амбасадорка ја обелодени дека довербата во судството е само 8% и неизбежно е да се спомене што им беше ...
сите 402 | | | веќе видена

Пристигнат е предлог од француското претседателство за спорот со Бугарија, по нашата интервенција во Брисел. Официјалните ставови ќе бидат соопштени откако ...
сите 600 | | | веќе видена

На 24-ти јуни, Националното собрание гласаше за нацрт-резолуцијата со цел да се реши спорот меѓу Софија и Скопје и да се отвори патот за европската интеграција ...
сите 711 | | | веќе видена

Со 61 пратеник „против“, 43 гласа „за“ и ниту еден воздржан, пратениците вечерва не го изгласаа предлогот за интерпелација за работењето на претседателот на ...
сите 165 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски вечерва во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 посочи дека на митингот на ВМРО-ДПМНЕ пред Владата имало ...
сите 152 | | | веќе видена

Синдикатот не се откажува од битката за повисоки плати за вработените во јавниот сектор. За утре подготвува 14 столчиња за пратениците од Собранииската ...
сите 273 | | | веќе видена

Конечниот предлог на француското претседателство за компромис за решавање на разликите меѓу Бугарија и Северна Македонија ги исполнува барањата на двете ...
сите 195 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дамите со облини имаат подобар сексуален живот од слабите жени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: