Снег на Стража и Плетвар - внимателно возете

2 копии
7 копии

Поради судир на една цистерна и два шлепери, повеќе од еден час беше во прекин сообраќајот на регионалниот пат Дебар-Маврови Анови. Сега сообраќајот на овој ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сообраќајки неколку часа го блокираа сообраќајот во двата правци на патот Маврови Анови – Дебар. Од Автомото сојузот соопштија дека сообраќајот на овој патен ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Сообраќајната несреќа предизвикана од судир на една цистерна и два шлепери попладнево го прекина на неколку часа сообраќајот на регионалниот пат Дебар - ...
| | веќе видена | слични

Попладнево околу 14.30 часот на овој патен правец кај местото Трница се судриле цистерна и возило со влекач, соопштуваат од СВР Тетово. Еден час сообраќајот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Снег на Стража и Плетвар - внимателно возете

Од:
До кого (е-маил):
Порака: