Морати: Мурињо се уште не заминал!

Нашите преговори се уште ќе потрајат, меѓутоа иритирачки е во овој момент да бараме нов тренер, порача претседателот на Интер Претседателот на Интер, Масимо ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Веќе е отстранет и оној минимален процент можност Португалецот да не седне на клупата на мадридсктие „кралеви“, а тој на новинарите н и навивачите на „Сантјаго ...
| | веќе видена | слични

Шпанскиот весник Марка тврди дека претседателот на Реал Мадрид, Флорентино Перез се согласил да му плати на Интер 8 милиони евра за раскинување на договорот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешниот почесен конзул на Република Македонија во Хрватска, на сѝоцијалните мрежи гои честита изборот на новата ректорка на универзитетот Св Кирил и ...
сите 65 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски, денеска, на покана на турските власти, во Анкара присуствуваше на свечена церемонија на стапување на должност на претседателот ...
сите 287 | | | веќе видена

Холандскиот експерт за Балканот и екс дипломат во регионов Раиниер Јаарсма смета дека последната анкета на ИПИС (Институт за политички истражувања Скопје на ...
сите 407 | | | веќе видена

Тепачка меѓу повеќе лица се случила доцна синоќа во скопското село Волково, информираат од МВР. Според информациите, вчера во 23.45 часот било пријавено дека ...
сите 268 | | | веќе видена

Мала машина во срцето приклучена на батерии или живот на батерии. Вака Боре Минов, член на Здружението „Храбро срце“ во видео разговор за МИА го опишува ...
сите 121 | | | веќе видена

Неуспехот да се смири ситуацијата на северот на Косово ќе има негативни последици, а Европската унија е подготвена да спроведе решителни мерки во оваа прилика, ...
сите 608 | | | веќе видена

Народот јасно гледа дека состојбата е неподнослива со уништената економија, доста е од националните предавства и порази кои што ги организира и во континуитет ...
сите 133 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Согласно податоците за движењето на цените на берзата HUPX во Унгарија за 2 јуни просечната часовна цена на еден мегават час ...
сите 63 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Морати: Мурињо се уште не заминал!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: