За премиерот неговото киднапирање нема да влијае на безбедноста во Либија

,,Моето киднапирање нема негативно да влијае врз безбедноста на Либија,, – изјави премиерот Али Зејдан кој денеска наутро беше грабнат како дел од, како што ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Либискиот премиер Али Зејдан денеска изјави дека неговото киднапирање нема негативно да влијае на безбедноста на Либија. Либискиот премиер Али Зејдан денеска ...
| | веќе видена | слични

Останато

Продолжуваме, заедно со народот против продажбата на татковината. Народот се буди и нема назад. Срамот на Зоран Заев не е заеднички. Да не дозволиме Зоран Заев ...
сите 338 | | | веќе видена

Лионел Меси на денешниот меч на кој Барселона славеше со 4:0, постигна гол кој на посебен начин го посвети на неговиот идол, Диего Армандо Марадона, кој почина ...
сите 352 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 2019 тестирања, а регистрирани се 820 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-279, ...
сите 320 | | | веќе видена

Преку спроведување на концептот на СМАРТ-финансии - на среден рок може да постигнеме двојно поголем економски раст во споредба со последната деценија, што би ...
сите 174 | | | веќе видена

Сѐ уште македонскиот премиер Зоран Заев во саботата доцна вечерта се обиде да реагира на објавата на бугарскиот вицепремиер и министер за одбрана Красимир ...
сите 139 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За премиерот неговото киднапирање нема да влијае на безбедноста во Либија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: