Милан до колена на Наполи, црвен картон за Балотели

3 копии

Македонските фудбалски репрезентативци, Горан Пандев и Агим Ибраими најавени во стартните формации кај Наполи и Каљари во калчо лигата каде денеска се играат 8 ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Калчолигашот Сасуоло, новиот италијански прволигаш по само четири кола на Апенините успеа да влезе во историјата на Калчото и тоа како – најслаб тим во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Економско енергетскиот совет на Владата, на синоќешната седница донесе одлуки кои гарантираат непречено снабдување со електрична енергија и енергенси за ...
сите 460 | | | веќе видена

Италијанската крајнодесничарска партија „Италијански браќа“, на чело со Џорџа Мелони, на последните избори во Италија освои 26 отсто од гласовите, а нејзината ...
сите 164 | | | веќе видена

Во понеделникот и вторникот, европските безбедносни претставници забележале бродови на руската морнарица во близина на местото на истекување на гас на ...
сите 259 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави видео од инцидентот што доцна синоќа се случи во срцето на Дебар Маало. Граѓани преку Фејсбук сведочат дека станувало збор за ...
сите 74 | | | веќе видена

Скандалозна е објавата на општинската организација на СДС во Арачиново со која ги повикуваат да се јават во партиската организација жителите кои сакаат да се ...
сите 81 | | | веќе видена

Првиот човек на руската Дума, Вјачеслав Володин, на каналот Телеграм напиша дека Русите не треба да бегаат од земјата во обид да ја избегнат мобилизацијата и ...
сите 440 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милан до колена на Наполи, црвен картон за Балотели

Од:
До кого (е-маил):
Порака: