Грците ја прифаќаат Горна, ама од позади?!

2 копии

Говорејќи пред грчката парламентарна комисија за национална одбрана, Венизелос изјавил дека она што во моментов е важно е процесот на преговори да продолжи, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Посредникот Метју Нимиц по вчерашните средби со македонскиот владин врв оцени дека има суштински и значајни разлики за неговиот априлски предлог, прецизирајќи ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Конститутивната седница на новиот парламентарен состав ќе се одржи утре напладне под посебни протоколи поради коронавирусот во салата под Големата купола ...
сите 149 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието во заминување, Талат Џафери се уште не испратил до претседателот на државата Стево Пендаровски известување дека Собранието е ...
сите 142 | | | веќе видена

Со покачување на струјата Заеви се богатат, а граѓаните осиромашуваат. Грабежот мора да запре!- реагира денеска ВМРО-ДПМНЕ. - Граѓаните се против покачувањето ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Грците ја прифаќаат Горна, ама од позади?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: