Утре сончево и топло време

7 копии
14 копии

Времето во Македонија утре ќе биде сончево и многу топло. Ќе дува слаб североисточен ветер. Дневната температура ќе се движи од 25 до 37 степени Целзиусови.
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии
повеќе

Останато

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче во изјава за Сител, информираше за заедничкиот состанок на Комисијата за заразни болести со претставници на ...
сите 466 | | | веќе видена

Засега нема одлука за воведување на ПЦР тестови за граѓанитекои транзитираат низ Македонија.На денешниот состанок на Комисијата за заразни болести беше ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Утре сончево и топло време

Од:
До кого (е-маил):
Порака: