Хајдук протатни низ Задар пред Турново

4 копии

Како што е и редот за ГОЛЕМИ клубови, Хајдук ќе патува со чартер-лет на реваншот против Турново, во Скопје на 25 јули, а гостинската експедиција ќе пристигне ...
| | веќе видена | слични

Во таборот на Хајдук владее одлично расположение по убедливиот триумф од 1-5 на гостувањето против Задар на премиерата од новата сезона во хрватскиот ...
| | веќе видена | слични

Сплитски Хајдук, еден од најголемите клубови на бившојугословенските простори во четврток ќе го дочекаат македонскиот евро-дебитант Хоризонт Турново во второто ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Невозможно е да се води конструктивна дебата со човек што не ја зборува вистината – напиша на Фејсбук лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по вчерашниот ...
сите 426 | | | веќе видена

Игор Јанушев, генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и носител на изборната единица 2 во своето утринско гостување зборуваше за тоа што ВМРО-ДПМНЕ ќе направи по ...
сите 327 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хајдук протатни низ Задар пред Турново

Од:
До кого (е-маил):
Порака: