Бред Пит: Мојата жена е херој


Снимка од Обама како во јавен тоалет плеска бела калуѓерка помалку би го вознемирила светот отколку сечењето на цицките на Анџелина Џоли. Знаете сè ама да го ...
| | веќе видена | слични
2 копии
6 копии

По признанието на актерката Анџелина Џоли дека направила двојна мастектомија на дојките поради зголемен ризик од развој на рак, во чешките ординации кои се ...
| | веќе видена | слични

Oткако познатата актерка јавно призна дека превентивно направила двојна мастектомија поради зголемен ризик од развој на рак, ја поттикна свеста кај чехинките ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денеска сме во посета на Гевгелија на Денот на пожарникарите, драго ми е што градоначалникот, локалната самоуправа, пратеничката од Гевгелија успееја во ...
сите 522 | | | веќе видена

Заменик командантот на „Азов“, Свјатослав Паламар, денеска објави нова порака на Телеграм во која кажува дека командата на единицата се уште се наоѓа во ...
сите 276 | | | веќе видена

Талат Џафери е најдобриот претседател што додега го имал законодавниот дом - тврди неговиот заменик Горан Мисовски. Одговарајќи на новинарски прашања не сакаше ...
сите 302 | | | веќе видена

Вработените во градинките ќе добијат цели плати за времето поминато во штрајк. Ова е епилогот по долгите преговори помеѓу СОНК и МТСП. Денес, МТСП и СОНК ги ...
сите 341 | | | веќе видена

Според украинскиот претседател Володимир Зеленски, руските наводи за употребено ласерско оружје сведочат за неуспехот на инвазијата. Зеленски изјави дека ...
сите 93 | | | веќе видена

Државната комисија за спречување на корупцијата (ДКСК) денеска ќе ја одржи 68. седница преку платформата Зум. На дневен ред, како што стои во соопштението од ...
сите 51 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бред Пит: Мојата жена е херој

Од:
До кого (е-маил):
Порака: