Израел ја нападна Сирија?

Анонимни разузнавачки извори на Блискиот Исток наведуваат дека мета биле теледиригираните проектили Фатах-110, што наводно требало да завршат кај Хезболах. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии
8 копии

Израелски ракети погодија истражувачки воен центар во близина на Дамаск, јави сириската државна телевизија. Силните експлозии одекнале утрово во близина на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Не само Радмила Шекеринска, туку и Владимир Митревски, делегат на Општинската организација на СДСМ во Центар, на вчерашниот конгрес на СДСМ го критикувал ...
сите 350 | | | веќе видена

Протестите на родителите ширум земјава против дигитализацијата на учебниците, не ја предомислија министерката за образование Мила Царовска да го стопира ...
сите 320 | | | веќе видена

Актерката Амернис Нокишиќи -Јовановска, објави видео на Инстаграм ден по Рамазан Бајрам во кое додека таа е на фризер, двајцата вработни во фризерницата и ја ...
сите 116 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Израел ја нападна Сирија?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: