Барселона убедлива против Леванте за +11 пред Реал

Во текот на оваа недела ќе бидат познати сите патници во осмина финалето на фудбалскиот Куп на Шпанија. Најголемиот дел од фаворитите беа сигурни во првите ...
| | веќе видена | слични

Шпанското првенство оваа сезона ќе биде се' само не и драматична трка во борбата за титула. Ова полека стана јасно по епилогот од 13. коло во Примера-лигата, ...
| | веќе видена | слични

Аргентинската ѕвезда Лионел Меси сезонава не престанува да руши рекорди, откако со новите два гола против Леванте стигна до 19 погодоци по 13 кола во Ла Лига. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барселона убедлива против Леванте за +11 пред Реал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: