Луис Хамилтон најбрз на првиот неофицијален тренинг во Сао Паоло

На последната трка од овогодинешниот Ф1 шампионат, Фернандо Алонсо заврши на второто место, но не успеа да стигне до титулата. Пред почетокот на сезоната ...
| | веќе видена | слични

Пилотот на Ферари Фернандо Алонсо, вели дека е горд на овосезонските резултати, без оглед на фактот што викендов ја загуби Формула 1 титулата во трката за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Значи Владата не ги прифати мерките на Филипче за задолжителна вакцинација на лекарите и вработените во администрација!!!Да појасниме, со вакцинацијата се ...
сите 271 | | | веќе видена

Како што информира Автомотосојузот на Македонија, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловози .Од АМСМ предупредуваат дека ...
сите 121 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 154 | | | веќе видена

Мохамед Салах игра во фантастична форма оваа сезона и е еден од фудбалерите кои се во најдобра форма во последните неколку месеци. Англија Многу прав крена ...
сите 264 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Луис Хамилтон најбрз на првиот неофицијален тренинг во Сао Паоло

Од:
До кого (е-маил):
Порака: