(ФОТО) ВМРО-ДПМНЕ повикува студентите да гласаат за Кирил Спироски

Студентски лидер избран на нетранспарентен начин младинскиот образовен форум жестоко ги критикуваше исборите за претседател на студентскиот парламент на ...
| | веќе видена | слични

Соопштение од одржаниот прес од страна на Младински образовен форум и Платформата за студентски плурализам, денес 12 октомври 2012 година во 12 часот. На ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Активисти од Младинскиот образовен форум, мониторирале како течат изборите за нов претседател на студентскиот парламент при Универзитетот „Св.Кирил и Методиј“, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Tретина од тестираните во Црна Гора се позитивни на коронавирусот. За 24 часа во Црна Гора се регистрирани 230 нови случаи, објави денес Институтот за јавно ...
сите 757 | | | веќе видена

Поминаа два дена откако Врховниот суд ја потврди четиригодишната затворска казна за поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкуловска и во ...
сите 133 | | | веќе видена

„Мислам дека бугарската страна треба јасно да каже против кој„ македонизам “се бори. Дали против македонизмот на Бугаринот и Македонецот Гоце Делчев, дали ...
сите 112 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 59 | | | веќе видена

Премиерот, Зоран Заев, денеска се сретна со генералната секретарка на Советот за регионална соработка (СРС) Мајлинда Брегу, која ја посети нашата земја, како ...
сите 292 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) ВМРО-ДПМНЕ повикува студентите да гласаат за Кирил Спироски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: