Компанија сака да ги користи сигналите на безжичниот интернет во вашиот дом како детектор за крадци

Не многу луѓе имаат аларм за крадци, но многу луѓе имаат рутер за безжичен интернет во нивниот дом. Што ако оваа мрежа можете да ја претворите во безбедносен ...
| | веќе видена | слични

Летното време е идеално да се посветите на себе. Има помалку обврски, се е побавно и се чини дека имаме повеќе време за некои активности кои често паѓаат во ...
| | веќе видена | слични

 Искористете ги старите детски базени и направете креветчиња за уживање, безбедно место за вашето бебе, мини градина... Детските базени постојат речиси во ...
| | веќе видена | слични

Кога сакате да го подигнете вашето расположение, дали одите на шопинг? Дали сте среќни потоа? Или можеби се чувствувате виновни кога одите на шопинг затоа што ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денеска двата хеликоптери од Одделот за воздухопловни единици на МВР повторно дејствуваа во реонот на селата Мокрени, Габровник и Селце. Кракот од пожарот кој ...
сите 414 | | | веќе видена

Веднаш по неуспешниот атентат на 13 јули, агенцијата негираше дека ги одбила таквите барања. Но, Тајната служба една недела по убиството на Трамп призна дека ...
сите 317 | | | веќе видена

Повлекувањето на Џо Бајден од трката за Белата куќа остава празнина на демократското изборно ливче што партијата сега брза да ја пополни. Ова се потенцијалните ...
сите 103 | | | веќе видена

Портпаролката на Министерството за надворешни работи на Русија, Марија Захарова, вечерва изјави дека по повлекувањето на американскиот претседател Џозеф Бајден ...
сите 201 | | | веќе видена

На планината Серта утрово е замаглено и не може да се види дали, каде и колку гори пожарот, кој избувна минатата среда, вели директорот на ЦУК Стојанче Ангелов ...
сите 32 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Компанија сака да ги користи сигналите на безжичниот интернет во вашиот дом како детектор за крадци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: