Конечно е објавен трејлерот за новиот „Гладијатор“ (ВИДЕО)


4 копии

Продолжението на „Гладијатор“ (Gladiator) е еден од најочекуваните филмови годинава, меѓутоа, само неколку дена по објавувањето на трејлерот филмот доби голем ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во продолжението на филмскиот еп од 2000 година, Пол Мескал го глуми возрасниот Лусиус, во кој глумат и Педро Паскал и Дензел Вашингтон, а судејќи според ...
| | веќе видена | слични

Објавен е трејлер за „Gladiator II“, еден од најочекуваните филмови на годината. Режисер е Ридли Скот. Ова продолжение на „Gladiator“ од 2000 година настанало ...
| | веќе видена | слични

Останато

Гори мешана шума и ниска вегетација на Криволак, а чадот се протега до Штип и Свети Николе. Пожарот се двиѓи и кон воениот полигон заради што таму ќе бидат ...
сите 920 | | | веќе видена

Веднаш по неуспешниот атентат на 13 јули, агенцијата негираше дека ги одбила таквите барања. Но, Тајната служба една недела по убиството на Трамп призна дека ...
сите 360 | | | веќе видена

Денеска двата хеликоптери од Одделот за воздухопловни единици на МВР повторно дејствуваа во реонот на селата Мокрени, Габровник и Селце. Кракот од пожарот кој ...
сите 414 | | | веќе видена

59-годишната Камала Харис, која веднсш по повлекувањето од претседателската трка, Џо Бајден ја поддржа јавно родена и израсната во Оукленд, Калифорнија, од ...
сите 102 | | | веќе видена

Портпаролката на Министерството за надворешни работи на Русија, Марија Захарова, вечерва изјави дека по повлекувањето на американскиот претседател Џозеф Бајден ...
сите 201 | | | веќе видена

На планината Серта утрово е замаглено и не може да се види дали, каде и колку гори пожарот, кој избувна минатата среда, вели директорот на ЦУК Стојанче Ангелов ...
сите 32 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Конечно е објавен трејлерот за новиот „Гладијатор“ (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: