Германец снимал голи деца на Истра: Бил фатен од обезбедувањето

7 копии
5 копии

Кениската полиција денеска уапси „сериски убиец“ кој призна дека убил 42 жени, откако во депонија во Најроби беа пронајдени девет осакатени тела. Колинс ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Кениската полиција уапси 33 -годишен сериски убиец откако на депонија јужно од Најроби беа пронајдени осакатени тела на жени. Шефот на Управата за криминални ...
| | веќе видена | слични

Припaдници на полицијата во Нови Сад утрово го уапсија двесет и четиригодишното момче чие куче „питбул“ синоќа во семејниот стан го нападна неговиот педесет и ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Британската полиција денеска уапси 34-годишен маж под сомнение дека е вмешан во смртта на двајца мажи, чии делови од телото биле пронајдени во фрлени куфери во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бестрашен борец за правата на малиот човек“, вака американскиот претседател Џозеф Бајден ја опиша својата потпретседателка Камала Харис во 2020 година, првата ...
сите 139 | | | веќе видена

Веднаш по неуспешниот атентат на 13 јули, агенцијата негираше дека ги одбила таквите барања. Но, Тајната служба една недела по убиството на Трамп призна дека ...
сите 233 | | | веќе видена

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп, во неговото прво интервју откако преживеа обид за атентат, рече дека го изменил својот говор за претстојната ...
сите 67 | | | веќе видена

Денеска двата хеликоптери од Одделот за воздухопловни единици на МВР повторно дејствуваа во реонот на селата Мокрени, Габровник и Селце. Кракот од пожарот кој ...
сите 89 | | | веќе видена

За влез од граничниот премин Табановце и за излез од граничниот премин Богородица се чека околу еден час, соопштија денеска Министерството за внатрешни работи ...
сите 192 | | | веќе видена

Во текот на оваа нова работна седмица во Македонија особено во попладневните и во вечерните часови ќе има локален развој на нестабилна облачност проследена со ...
сите 306 | | | веќе видена

На планината Серта утрово е замаглено и не може да се види дали, каде и колку гори пожарот, кој избувна минатата среда, вели директорот на ЦУК Стојанче Ангелов ...
сите 174 | | | веќе видена

Глобалниот технолошки прекин што влијаеше на работата во многу сектори, а исто така погоди и делови од работата на Летните олимписки игри (ЛОИ) во Париз, се ...
сите 154 | | | веќе видена

Шефовите на дипломатиите за земјите членки на ЕУ на денешното заседанието на Советот за надворешни работи (ФАК), ќе одржат посебна расправа од затворен тип ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Германец снимал голи деца на Истра: Бил фатен од обезбедувањето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: