ХОРОР НА ПОЗНАТА ПЛАЖА НА ХАЛКИДИКИ: пронајдена е жена во бессознание

2 копии

Неидентификувана жена е пронајдена во четвртокот попладне на плажата Полихроно во општина Касандра, Халкидики. Жената била пронајдена без свест, и за кратко ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии

Родителите на девојчето (13), кое рано денеска на плажата на Халкидики го усмрти гром, се во шок и не можат да поверуваат што се случило со нивната ќерка. ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Родителите на 13-годишно девојче кое го загуби животот во петокот од гром се во шок. Громот го усмртил девојчето додека тоа било со семејството на плажата ...
| | веќе видена | слични

Млада жена, засега неидентификувана, паднала од прозорецот на теретана во Понтијанак и починала откако се сопнала на лента за трчање. Надзорните снимки го ...
| | веќе видена | слични
4 копии

36-годишна жена е тешко повредена кога во неделата била нападната и мачена од тројца волци во сафари-парк во близина на Париз, јавуваат француските медиуми. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Полициски воздухоплов од типот Бел-412 од Одделот за воздухопловни единици и денеска продолжи да дејствува на пожарот што избувна на планината Серта, меѓу ...
сите 565 | | | веќе видена

Будно се следи состојбата, има доволно ресурси, доволно луѓе на терен и се надевам дека во текот на денот ќе се стави под контрола пожарот на планината Серта ...
сите 234 | | | веќе видена

Пукотниците од Пенсилванија се слушаа низ сите делови на светот, поради што не е чудно што децата во Уганда решија да глумат атентат на Трамп, објави Дејли ...
сите 222 | | | веќе видена

Тешка сообраќајна незгода се случила вчера попладенто на автопатот Куманово - Скопје. Притоа повредни се четири лица, поточно возачите и сопатниците во ...
сите 346 | | | веќе видена

„Високите температури кои деновиве во делови од земјата надминуваат 40 степени, предизвикаа поизразено губење на почвената влага. Овие температури влијаат ...
сите 230 | | | веќе видена

Пожарите кои веќе десетина дена беснеат низ државата, на површина ги извадија бројните проблеми напластени во нашата држава. Иако, пред кратко време имавме ...
сите 87 | | | веќе видена

Како што објави NBC News, општиот тон на разговорот беше дека секој план за излез - доколку Бајден одлучи да го преземе тој чекор, како што некои од неговите ...
сите 136 | | | веќе видена

Владимир Зеленски сака да го вклучи НАТО во украинскиот конфликт, а учеството на една земја од алијансата во конфликтот со Русија ќе значи светска војна – ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ХОРОР НА ПОЗНАТА ПЛАЖА НА ХАЛКИДИКИ: пронајдена е жена во бессознание

Од:
До кого (е-маил):
Порака: