(Видео) Албанецот кој навредуваше Македонци и Срби моли за прошка


4 копии
2 копии

Европската куќа на фудбалот ја казни Швајцарската фудбалска федерација поради недоличното однесување на навивачите на оваа селекција на сите три натпревари од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Албанскиот репрезентативец Мирланд Даку неславно го заврши Европското првенство 2024 откако доби суспензија од УЕФА поради националистичките испади со навреди ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

На планината Серта утрово е замаглено и не може да се види дали, каде и колку гори пожарот, кој избувна минатата среда, вели директорот на ЦУК Стојанче Ангелов ...
сите 960 | | | веќе видена

Полицијата сомничи 53 годишен жител на Струмица дека извршил обљува врз малолетно лице со пречки во развојот. Како што соопштија од СВР Струмица, осомничениот ...
сите 231 | | | веќе видена

Топлото време негативно влијае врз земјоделството. Почвата поизразено ја губи влагата, а културите се принудени интензивно да транспирираат. При недостиг на ...
сите 254 | | | веќе видена

Тешка сообраќајна незгода се случила вчера попладенто на автопатот Куманово - Скопје. Притоа повредни се четири лица, поточно возачите и сопатниците во ...
сите 272 | | | веќе видена

Синот на независниот претседателски кандидат на САД, Роберт Ф.Кенеди Џуниор, кој инаку е внук на познатиот Џон Ф. Кенеди, на Икс објави снимка од разговор меѓу ...
сите 26 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Албанецот кој навредуваше Македонци и Срби моли за прошка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: