Ивана Кнол доби конкуренција, оваа Хрватка е во фокусот на ЕУРО 2024 (ФОТО)

Фокусот на хрватските спортски медиуми е насочен кон Магдалена Кекшиќ, хрватската навивачка која живее во Манхајм. „Во Берлин бев облечена како зајчица, ...
| | веќе видена | слични

Ивана Кнол од Хрватска е најпопуларната навивачка на овогодинешното Европско фудбалско првенство. Оваа огнена бринета не пропушта ниту еден натпревар во ...
| | веќе видена | слични

Останато

На планината Серта утрово е замаглено и не може да се види дали, каде и колку гори пожарот, кој избувна минатата среда, вели директорот на ЦУК Стојанче Ангелов ...
сите 1133 | | | веќе видена

Доналд Трамп ја прифати републиканската претседателска номинација пред восхитената толпа од илјадници на Републиканската национална конвенција во Милвоки во ...
сите 336 | | | веќе видена

Атентатот на Доналд Трамп „засекогаш го промени“ поранешниот американски претседател и републикански кандидат за претстојните избори, изјави неговиот син ...
сите 261 | | | веќе видена

Како поборник за изолационизам на САД и жесток критичар на помошта за Украина, номинацијата на 39-годишниот сенатор од Охајо предизвика паника меѓу дипломатите ...
сите 54 | | | веќе видена

Економиите на Западен Балкан треба колективно да инвестираат најмалку 37 милијарди долари во следната деценија за да ги заштитат граѓаните и имотот од сè ...
сите 129 | | | веќе видена

Седуммесечното бебе, кое беше пронајдено напуштено во Велес, по една недела од приемот на Одделот за педијатрија и неонатологија во велешката општа Болница, се ...
сите 42 | | | веќе видена

Тоа што го правам е дека ја исполнувам мојата христијанска должност. Ако сте на позиција, можете да делувате нештата да се влошат или лошите работи да се ...
сите 145 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ивана Кнол доби конкуренција, оваа Хрватка е во фокусот на ЕУРО 2024 (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: