Барселона ја одбила милионската понуда на Јунајтед

2 копии

Премиерлигашот Манчестер Јунајтед треба да има интересно, бурно лето во кое се очекуваат промени во играчкиот кадар поточно менаџерот Ерик Тен Хаг да добие ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Манчестер Јунајтед поради УЕФА остана без посакуваното засилување Жан-Клер Тодибо што наиде на жестока реакција на првиот човек на новото раководство, Сер Џим ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Неготинско Калањево е повторно под опасност од пожарот, се бара дополнителна поддршка од воздух. Васе Јованов - Ладна, претседател на месната заедница на село ...
сите 490 | | | веќе видена

Најголемто оружје со кое располага Грција е тоа што е надзорник на европските интеграции на Македонија, вели грчкиот премиер Кирјакос Мицотакис во интервју за ...
сите 223 | | | веќе видена

Европскиот парламент ги реафирмира своите позиции за континуираната поддршка за независноста, суверенитетот и територијалниот интегритет на Украина во ...
сите 373 | | | веќе видена

Да потсетиме дека во саботата Томас Метју Крукс пукаше во Трамп од покривот на зградата додека поранешниот претседател говореше на митинг во Пенсилванија. ...
сите 104 | | | веќе видена

Во следните два дена ќе се задржи многу топло време со максимални температури кои го дефинираат портокаловото ниво за опасност од високи температури, ...
сите 219 | | | веќе видена

Се почести се поплаките од граѓаните за нередовното собирање на сметот од градските улици кој освен што е извор на непријатна миризба, на овие температури ...
сите 113 | | | веќе видена

Полициски службеници од Полициската станица за граничен надзор Сопот при Регионалниот центар за гранични работи Север, синоќа околу 22.00 часот, ги лишиле од ...
сите 290 | | | веќе видена

Делови од Европа се под продолжен топлотен бран од почетокот на месецов, а се прогнозира дека жештините ќе продолжат уште две недели. Историските топлотни ...
сите 130 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барселона ја одбила милионската понуда на Јунајтед

Од:
До кого (е-маил):
Порака: