Уапсен штипјанец кој ја нападнал сопругата со која се разведува

4 копии
5 копии
3 копии

Вчера во 11.20 часот во СВР Струмица, 36 – годишна жена од струмичко село пријавила дека била измамена од едно лице за сума од повеќе од 8.000 евра. Според ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пожарот на планината Огражден, над селото Бадилен, на територијата на општина Ново Село, што избвувна пред седум денови, ќе продолжи да се гасне и утре, објави ...
сите 518 | | | веќе видена

Да потсетиме дека во саботата Томас Метју Крукс пукаше во Трамп од покривот на зградата додека поранешниот претседател говореше на митинг во Пенсилванија. ...
сите 460 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Христијан Мицкоски вечерва изјави дека на Самитот на НАТО во Вашингтон не била договорена средба со грчкиот премиер Киријакос ...
сите 358 | | | веќе видена

Со изборот на сенаторот од Охајо, Џеј-Ди Венс за републикански кандидат за потпретседател, републиканскиот претседателски кандидат Доналд Трамп си обезбеди ...
сите 201 | | | веќе видена

Премиерот Христијан Мицкоски во интервју за Тема на денот во централниот дневник на телевизија Сител, рече дека 500 милиони евра кои планира да ги земе од ...
сите 109 | | | веќе видена

„Стратешка цел на Владата е реализација на брза пруга Скопје – Солун и тоа е главен фокус на министерот. Тоа е една од основните визии на новиот министер и за ...
сите 137 | | | веќе видена

Потенцијалниот влез на Украина во Северноатлантската алијанса може да доведе до директен конфликт меѓу Русија и НАТО, изјави словачкиот премиер Роберт Фицо. ...
сите 277 | | | веќе видена

Државниот завод за ревизија изврши ревизија на усогласеност на Основен буџет на Република Северна Македонија за 2023 година во однос на планирање, ...
сите 73 | | | веќе видена

Времето во Македонија денеска ќе биде сончево и многу топло, попладне со мала до умерена локална облачност. Во попладневните часови понекаде во планинските ...
сите 273 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уапсен штипјанец кој ја нападнал сопругата со која се разведува

Од:
До кого (е-маил):
Порака: