Миовски си оди од Шкотска: Два клуба останаа во трката по „Супер Бојан“

Бојан Миовски замина на одмор по последните настапи за македонската репрезентација, но неговиот агент веќе работи напорно на обезбедување на летен трансфер на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Поранешниот фудбалер на Кристал Палас, Мајкл Олисе, договори трансфер во Баерн вреден 60 милиони евра.Баварците го надминаа Челзи во трката за потписот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Баерн Минхен ќе ја продолжи добро познатата традиција да ги засилува своите редови со најдобрите фудбалери од своите ривали, па така веќе се водат разговори за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Полициски воздухоплов од типот Бел-412 од Одделот за воздухопловни единици и денеска продолжи да дејствува на пожарот што избувна на планината Серта, меѓу ...
сите 565 | | | веќе видена

Будно се следи состојбата, има доволно ресурси, доволно луѓе на терен и се надевам дека во текот на денот ќе се стави под контрола пожарот на планината Серта ...
сите 234 | | | веќе видена

Пукотниците од Пенсилванија се слушаа низ сите делови на светот, поради што не е чудно што децата во Уганда решија да глумат атентат на Трамп, објави Дејли ...
сите 222 | | | веќе видена

Тешка сообраќајна незгода се случила вчера попладенто на автопатот Куманово - Скопје. Притоа повредни се четири лица, поточно возачите и сопатниците во ...
сите 346 | | | веќе видена

„Високите температури кои деновиве во делови од земјата надминуваат 40 степени, предизвикаа поизразено губење на почвената влага. Овие температури влијаат ...
сите 230 | | | веќе видена

Пожарите кои веќе десетина дена беснеат низ државата, на површина ги извадија бројните проблеми напластени во нашата држава. Иако, пред кратко време имавме ...
сите 87 | | | веќе видена

Како што објави NBC News, општиот тон на разговорот беше дека секој план за излез - доколку Бајден одлучи да го преземе тој чекор, како што некои од неговите ...
сите 136 | | | веќе видена

Владимир Зеленски сака да го вклучи НАТО во украинскиот конфликт, а учеството на една земја од алијансата во конфликтот со Русија ќе значи светска војна – ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Миовски си оди од Шкотска: Два клуба останаа во трката по „Супер Бојан“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: