ТРИ РАЗЛИЧНИ ЦЕНИ ЗА ГИРО: ПРАЗЕН 2,5 ЕВРА, СО ДОДАТОЦИ 4, А ГИ ИМА И ЗА 7 ЕВРА - ова се моменталните цени во едно познато грчко одморалиште

Судејќи според приказните за туристите од Србија кои оваа сезона престојуваат во Ханиоти, за Грција ќе ни требаат „дебели“ паричници. Во еден ресторан за брза ...
| | веќе видена | слични

 Ако досега никогаш не сте летувале во камп, ви препорачуваме 5 кампа кои се наоѓаат на Халкидики во Грција, а кои нудат можност за еден поинаков, но сепак, ...
| | веќе видена | слични

Охрид е преполн за продлжениот викенд, а охриѓани велат дека гужвата ги потсетува на периодот околу 2 август, кога во градот има најмногу туристи. Најполни се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

 Плажата позната како „грчки Кариби“ е меѓу најскапите на вториот крак, а храна и пијалаци не смеат да се носат однадвор. Како се движат цените на популарната ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Туристите кои моментално престојуваат во Ханиоти, а судејќи според она што го велат сезонава, ќе ни требаат „дебели“ паричници за Грција. Како што изјавил ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Во Грција од оваа година важи новото правило за регулирање на организираните плажи.Правилото го регулира обезбедувањето јавен пристап до плажите. Според новиот ...
| | веќе видена | слични

Социјалните мрежи се преполни со фотографии од нереални плажи од целиот свет, а најфотографирана меѓу нив е Anse Source d’Argent на Сејшелите. Чистата и плитка ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Кризниот штаб на општина Неготино ги информира и замолува за помош граѓаните и фирмите кои се сопственици на багери, булдожери и моторни пили и знаат да ...
сите 325 | | | веќе видена

Новото писмо на Емануел Макрон до Французите, наместо гест на смирување, ги оживува политичките тензии во Франција Шефот на француската држава ја оспорува ...
сите 246 | | | веќе видена

„Фуриозна и динамична беше агендата на претседателот Мицкоски, поздравена и поддржана од сите. Очигледно е дека СДС и малиот Заев имаат сериозен проблем со ...
сите 107 | | | веќе видена

Премиерот Христијан Мицкоски во интервју за Ал Џезира говорејќи за внесувањето на Бугарите во Уставот изјави дека ставот на Владата е јасен и непроменет. Вели ...
сите 333 | | | веќе видена

Интензитетот на сообраќајот на патните правци надвор од градските средини е зголемен. Зголемена фреквенција за влез и излез од државата има на граничниот ...
сите 145 | | | веќе видена

Нејасно е како 12 години не е решена експропријацијата за автопатската делница Кичево-Охрид и за тоа директно е одговорна претходната Влада. Детектиравме три ...
сите 131 | | | веќе видена

Ветувањето дека Украина ќе стане членка на НАТО мора да се исполни, но Украинците не можат да чекаат уште 75 години за тоа да се случи, изјави украинскиот ...
сите 331 | | | веќе видена

Мерсиха Смаиловиќ, модераторка на молитвата во Собранието во чест на Сребреница на Фejсбук се огласи откако имаше реакции од дел од партиите дека Собранието ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ТРИ РАЗЛИЧНИ ЦЕНИ ЗА ГИРО: ПРАЗЕН 2,5 ЕВРА, СО ДОДАТОЦИ 4, А ГИ ИМА И ЗА 7 ЕВРА - ова се моменталните цени во едно познато грчко одморалиште

Од:
До кого (е-маил):
Порака: