Фуријата со сила на развигорче

Освен како потценување на противникот на никаков друг начин не може да се дефинира одлуката на Винсенте дел Боске, кој се одлучи за тим во кој немаше нема ...
| | веќе видена | слични

Според последните информации од Гдањск, шанса да настапи во првиот тим ќе добие напаѓачот на Челзи, Фернандо Торес Вистинското лице и фаворитската улога, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Судијата Илија Трпков кој ги осуди т.н организатори на настаните од „27 април по втор пат повеќе верува на зборовите на Александар Василевски-Нинџа отколку на ...
сите 145 | | | веќе видена

Постојаниот координатор на Обединетите нации во Северна Македонија, Росана Дуџак, ја поздравува одлуката Охридскиот регион да не биде ставен на Листата светски ...
сите 237 | | | веќе видена

Во соседна србија во градот Врање продолжува трендот македонските државјани повеќе да се вакцинираат против ковид-19 од граѓаните на Врање. Според податоците ...
сите 367 | | | веќе видена

Албанија и понатаму е една од најкорумпираните земји во Европа, според Индексот за перцепција на корупција и други показатели, пренесува Ора њуз, повикувајќи ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фуријата со сила на развигорче

Од:
До кого (е-маил):
Порака: