ШЕФОТ НА ИНСТАГРАМ ЗА СВОЈОТ ОДНОС СО ЗАКЕРБЕРГ: Како да се изборите со него, тој секогаш има многу високи очекувања

Адам Мосери е во компанијата Фејсбук од 2008 година. Почна како дизајнер на производи, а во 2018 година стана првиот човек на Инстаграм. Фејсбук го купи ...
| | веќе видена | слични

Илон Маск за многумина е херој на ова време. Причините се визија, храброст, знаење, упорност, електрични автомобили, купување на социјална мрежа и други ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во полицијата било пријавено дека татко од Бутел психички ја малтретирал, а потоа и нападнал неговата малолетна ќерка. „На 12.07.2024 во 15.50 часот во СВР ...
сите 261 | | | веќе видена

Ова е прв обид за атентат врз претседател или кандидат за претседател по нападот врз Роналд Реган во 1981 година. Во политичката историја на Америка веќе ...
сите 11 | | | веќе видена

Очекувам зрел и добрососедски однос од Грција, ние како држава направивме и повеќе од обврските кои ги пишува во Преспанскиот договор, а тие се уште за ...
сите 164 | | | веќе видена

Стабилни се сите клинички и лабораториски параметри на четворицата малолетници кои затруени и во бессознание беа примени на Клиниката за токсикологија, ...
сите 120 | | | веќе видена

Професорот по економија и член на Академијата за банкарство и информатичка технологија (АБИТ), Синиша Наумовски, вели дека ефектите од „унгарски заем“ од ...
сите 108 | | | веќе видена

Продолжува периодот на сончево и многу топло време со максимална дневна температура која насекаде ќе биде над 30°C, а наместа ќе надминува 40°C поради што до ...
сите 289 | | | веќе видена

Ненадејната посета на унгарскиот премиер Виктор Орбан на Москва и средбата со рускиот претседател Владимир Путин претходно овој месец предизвикаа реакции во ...
сите 161 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ШЕФОТ НА ИНСТАГРАМ ЗА СВОЈОТ ОДНОС СО ЗАКЕРБЕРГ: Како да се изборите со него, тој секогаш има многу високи очекувања

Од:
До кого (е-маил):
Порака: