Oфицијалната песна на Европското првенство мета на критики од слушателите


Европското фудбалско првенство започнува со натпреварот меѓу Германија и Шкотска, а пред три недели беше претставена официјалната песна во изведба на диџеј ...
| | веќе видена | слични

Колин-Џингел Гуд, британски диџеј, вовел серија високи надоместоци за оние кои инсистираат да им пушти одредени песни, а некои „чинат“ и до 1000 фунти. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Северина настапи како гостин изненадување на драг забавата што се одржа во клубот Бугалоу во Загреб. Кога пејачката се појави на сцената, публиката ја поздрави ...
| | веќе видена | слични

Девана Ѓорѓиевска , попозната како Девана Нардели е една од оние школувани македонски пејачки кои сепак дополнително печалат и од кафеанските и клупски ...
| | веќе видена | слични

Останато

На планината Серта утрово е замаглено и не може да се види дали, каде и колку гори пожарот, кој избувна минатата среда, вели директорот на ЦУК Стојанче Ангелов ...
сите 139 | | | веќе видена

Попладнево Дебарско го зафати невреме проследено со силен дожд, ветер, град и електрични празнења. Улиците беа преполни со вода, има паднати гранки од неколку ...
сите 143 | | | веќе видена

Четири лица од Охрид и околината се упасени и протин нив се поднесени кривични пријави поради инволвираност во насилен инцидент. Едниот од уапсените ...
сите 231 | | | веќе видена

Во централниот дел од Пелагонија има појава на невреме со интензивен пороен дожд, грмежи, силен ветер и град, извести Центарот за управување со кризи. Пред ...
сите 207 | | | веќе видена

Седуммесечното бебе, кое беше пронајдено напуштено во Велес, по една недела од приемот на Одделот за педијатрија и неонатологија во велешката општа Болница, се ...
сите 162 | | | веќе видена

Словачка нема да ги бојкотира активностите на Унгарија за време на нејзиното претседавање со ЕУ, затоа што не гледа причина за казнување на една членка на ЕУ ...
сите 165 | | | веќе видена

Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е зголемен. На граничните премини од македонска страна, АМСМ препорачува прилагодена ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Oфицијалната песна на Европското првенство мета на критики од слушателите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: