„Прекрасен ден“- нова песна на Владо Јаневски пред концертот во Охрид


Една од најголемите македонски ѕвезд и Владо Јаневски ги израдува своите фанови со нова песна. Новиот хит е насловен „прекрасен ден “ и доаѓа пред концерто т ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Денеска (16.06.2024) во Централниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ, Палата др. Христо Татарчев во 18:00 часот се одржа седница на Извршниот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ, а во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Гори мешана шума и ниска вегетација на Криволак, а чадот се протега до Штип и Свети Николе. Пожарот се двиѓи и кон воениот полигон заради што таму ќе бидат ...
сите 969 | | | веќе видена

Американската тајна служба соопшти дека отфрлила некои барања на предизборниот тим на републиканскиот претседателски кандидат Доналд Трамп да ја зголеми ...
сите 247 | | | веќе видена

Службениците на Тајната служба одбија да му обезбедат дополнително обезбедување на Доналд Трамп пред обидот за атентат минатиот викенд, според ...
сите 315 | | | веќе видена

Припадниците од 1.пешадиски баталјон од Кичево активно се вклучија во гасење на пожарот во реонот на с.Брезница и с.Тажево, Македонски Брод. Нивните колеги од ...
сите 838 | | | веќе видена

Неодамнешните случаи со загрозување деца во Скопје и во Велес укажуваат на потребата за покажување поголема емпатија и грижа, како и за обрнување поголемо ...
сите 47 | | | веќе видена

Опаѓање на дневните температури во претстојната работна седмица, со позначителен пад од среда, прогнозира Управата за метеоролошки работи. Утре ќе се задржи ...
сите 236 | | | веќе видена

Скопската полиција поднесе кривични пријави против двајца тетовци фатени со марихуана во автомобилот на почетокот на месецов. „СВР Скопје поднесе кривична ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Прекрасен ден“- нова песна на Владо Јаневски пред концертот во Охрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: