Нова песна на младата Драгана Јовановска: Слушнете ја „Гламур“ (ВИДЕО)


Младата пејачка Драгана Јовановска вчера на сите социјални мрежи и музички платформи ја промовираше својата најнова песна со наслов „Гламур“, песна која ги ...
| | веќе видена | слични

Добри вести доаѓаат за сите обожаватели на пејачката Кети Пери, која по долга музичка пауза најави објавување на нов албум. Имено, пејачката по неколкумесечни ...
| | веќе видена | слични

По неколкугодишна пауза во медиумите, поп иконата Кети Пери триумфално се враќа на музичката сцена со нов албум, чиј хит сингл веќе го објави на социјалните ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Новото писмо на Емануел Макрон до Французите, наместо гест на смирување, ги оживува политичките тензии во Франција Шефот на француската држава ја оспорува ...
сите 240 | | | веќе видена

„Фуриозна и динамична беше агендата на претседателот Мицкоски, поздравена и поддржана од сите. Очигледно е дека СДС и малиот Заев имаат сериозен проблем со ...
сите 106 | | | веќе видена

Интензитетот на сообраќајот на патните правци надвор од градските средини е зголемен. Зголемена фреквенција за влез и излез од државата има на граничниот ...
сите 92 | | | веќе видена

„Наместо кредитирање преку проверени финансиски инструменти кои позитивно ќе влијаат на кредитниот рејтинг на земјата, Мицкоски во четири очи договорил кредит ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова песна на младата Драгана Јовановска: Слушнете ја „Гламур“ (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: