Татко си ги нападнал двете ќерки, мајка им викнала полиција


3 копии
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Екипите за гаснење на пожарите од рано утрово се на терен. По утринските координации, хеликоптерите веќе се испратени на најкритичните точки, информираше ...
сите 907 | | | веќе видена

ПРВО ЈАВНО ПОЈАВУВАЊЕ НА ПОРАНЕШНИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ НА САД, ДОНАЛД ТРАМП, ПО АТЕНТАТОТ ВРЗ НЕГО Трамп официјално стана републикански претседателски кандидат ...
сите 356 | | | веќе видена

Извори запознаени со ситуацијата за Си-ен-ен велат дека засега нема индиции дека Томас Метју Крукс, кој се обиде да го убие поранешниот претседател во ...
сите 247 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Христијан Мицкоски вечерва изјави дека на Самитот на НАТО во Вашингтон не била договорена средба со грчкиот премиер Киријакос ...
сите 157 | | | веќе видена

Температурите на трите природни езера во земјава и натаму се над просекот за јули. Во Дојранското утрово се измерени 29,7 степени, во Преспанското 25,5, а во ...
сите 279 | | | веќе видена

„Стратешка цел на Владата е реализација на брза пруга Скопје – Солун и тоа е главен фокус на министерот. Тоа е една од основните визии на новиот министер и за ...
сите 113 | | | веќе видена

Милијардерот Илон Маск и менаџерот на хеџ-фонд милијардерот Кен Грифин донирале по 100.000 долари за кампања за собирање средства gofundme.com, формирана за ...
сите 61 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Татко си ги нападнал двете ќерки, мајка им викнала полиција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: