МЦ Стојан се снимаше со четири женски на плажа на Кипар, па „доби нога“ од девојка му: „Фала многу, не сме повеќе во врска“ (ВИДЕО)

Пејачката Зорана Миќановиќ потврди дека ја прекинала врската со колегата МЦ Стојан, кој е 22 години постар од неа. Пејачката на својот Инстаграм сподели видео ...
| | веќе видена | слични

 Детали четврток, 20 јуни 2024 Тамара Милановиќ, една од миленичките во „Х-фактор“, која се натпреваруваше заедно со нашиот Даниел Кајмакоски, правеше ...
| | веќе видена | слични

Наташа Беквалац важи за една од најубавите пејачки на овие простори, а за тоа говори и нејзината објава на Инстаграм. Имено, „новосадската барбика“, како што ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Актерката Аница Лазиќ (32) која е во врска со 39 години постариот актер Лазар Ристовски (71), не престанува да ја интригира јавноста. Нивната врска со старосна ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша објави нова фотографија со која докажува дека „провокативното“ облекување не е исто што и „вулгарно“. Пејачката Јелена Карлеуша секојдневно ги ...
| | веќе видена | слични
2 копии

 Детали среда, 19 јуни 2024 Во опуштена атмосфера, со многу гости, балони и декорации во стилот на Кралот лав, Павле и Ирена Камилоски го прославија ...
| | веќе видена | слични

 Детали среда, 19 јуни 2024 Со фотките во бикини, Јелена Томашевиќ ги изненади фановите, кои се навикнати да ја гледаат во поконзервативно издание, најчесто ...
| | веќе видена | слични

Александра Шијакоска, една од највлијателните девојки на нашите социјални платформи, редовно споделува моменти и од нејзиниот приватен живот. Сведочевме за ...
| | веќе видена | слични

Повеќе од сигурно е дека Лила Филиповска обожава да се фотографира и позира, бидејќи секогаш изгледа тип топ и професионално, онака како што треба да изгледа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Полициски воздухоплов од типот Бел-412 од Одделот за воздухопловни единици и денеска продолжи да дејствува на пожарот што избувна на планината Серта, меѓу ...
сите 565 | | | веќе видена

Будно се следи состојбата, има доволно ресурси, доволно луѓе на терен и се надевам дека во текот на денот ќе се стави под контрола пожарот на планината Серта ...
сите 234 | | | веќе видена

Пукотниците од Пенсилванија се слушаа низ сите делови на светот, поради што не е чудно што децата во Уганда решија да глумат атентат на Трамп, објави Дејли ...
сите 222 | | | веќе видена

Тешка сообраќајна незгода се случила вчера попладенто на автопатот Куманово - Скопје. Притоа повредни се четири лица, поточно возачите и сопатниците во ...
сите 346 | | | веќе видена

„Високите температури кои деновиве во делови од земјата надминуваат 40 степени, предизвикаа поизразено губење на почвената влага. Овие температури влијаат ...
сите 230 | | | веќе видена

Пожарите кои веќе десетина дена беснеат низ државата, на површина ги извадија бројните проблеми напластени во нашата држава. Иако, пред кратко време имавме ...
сите 87 | | | веќе видена

Како што објави NBC News, општиот тон на разговорот беше дека секој план за излез - доколку Бајден одлучи да го преземе тој чекор, како што некои од неговите ...
сите 136 | | | веќе видена

Владимир Зеленски сака да го вклучи НАТО во украинскиот конфликт, а учеството на една земја од алијансата во конфликтот со Русија ќе значи светска војна – ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МЦ Стојан се снимаше со четири женски на плажа на Кипар, па „доби нога“ од девојка му: „Фала многу, не сме повеќе во врска“ (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: