Летиција Каста беше меѓу најубавите жени на светот, а денес на 47-годишна возраст е божествена

2 копии

Француската актерка и модел Летиција Каста се појави на модна ревија во Капри, Италија и ги воодушеви сите во едноставен црн фустан со длабоко деколте. Оваа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пред неколку дена во Тирана се одржа изборот за „Мис Универзум“, односно за најубава жена на оваа соседна земја која ќе ги претставува на светскиот избор за ...
| | веќе видена | слични

По спектакуларниот концерт во Пула, Дуа Липа се упатила во Италија за да присуствува на ревијата на брендот „Jacquemus“, а каде што ги пленила погледите во син ...
| | веќе видена | слични

Францускиот моден дизајнер Симон Порт Жакемус неодамна одржа спектакуларна модна ревија на италијанскиот остров Капри, обединувајќи бројни познати убавици. Во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Полициски воздухоплов од типот Бел-412 од Одделот за воздухопловни единици и денеска продолжи да дејствува на пожарот што избувна на планината Серта, меѓу ...
сите 565 | | | веќе видена

Будно се следи состојбата, има доволно ресурси, доволно луѓе на терен и се надевам дека во текот на денот ќе се стави под контрола пожарот на планината Серта ...
сите 234 | | | веќе видена

Пукотниците од Пенсилванија се слушаа низ сите делови на светот, поради што не е чудно што децата во Уганда решија да глумат атентат на Трамп, објави Дејли ...
сите 222 | | | веќе видена

Тешка сообраќајна незгода се случила вчера попладенто на автопатот Куманово - Скопје. Притоа повредни се четири лица, поточно возачите и сопатниците во ...
сите 346 | | | веќе видена

„Високите температури кои деновиве во делови од земјата надминуваат 40 степени, предизвикаа поизразено губење на почвената влага. Овие температури влијаат ...
сите 230 | | | веќе видена

Пожарите кои веќе десетина дена беснеат низ државата, на површина ги извадија бројните проблеми напластени во нашата држава. Иако, пред кратко време имавме ...
сите 87 | | | веќе видена

Како што објави NBC News, општиот тон на разговорот беше дека секој план за излез - доколку Бајден одлучи да го преземе тој чекор, како што некои од неговите ...
сите 136 | | | веќе видена

Владимир Зеленски сака да го вклучи НАТО во украинскиот конфликт, а учеството на една земја од алијансата во конфликтот со Русија ќе значи светска војна – ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Летиција Каста беше меѓу најубавите жени на светот, а денес на 47-годишна возраст е божествена

Од:
До кого (е-маил):
Порака: