Торес: Не е лошо и да си резерва?!

Некогаш првиот центарфор на Шпанија , Фернандо Торес сега е резервист во редовите на „црвената фурија“, а шанса на стартот на ЕП доби дури во 74 минута ...
| | веќе видена | слични

ОД СТРУЧЕН АГОЛ Многу интересни натпревари, со многу енергија, трчање, дуели и акции видовме во неделата, но она што го покажаа Шпанците, кои излегоа на терен ...
| | веќе видена | слични

Освен како потценување на противникот на никаков друг начин не може да се дефинира одлуката на Винсенте дел Боске, кој се одлучи за тим во кој немаше нема ...
| | веќе видена | слични

Останато

ОХРИД ГО ЗАДРЖА СТАТУСОТ НА УНЕСКО Министерот за животна средина и просторно планирање Насер Нуредини во своето обраќање на сесијата на Комитетот на УНЕСКО ...
сите 162 | | | веќе видена

– Почитувани помагатели и лични асистенти на лицата со оштетен вид, ова е QR кодот коj директно ве води до платформата за симнување на македонската верзија на ...
сите 111 | | | веќе видена

Силно невреме повторно ја погоди Белгија. Погодени се провинциите југоисточно од Брисел, направена е голема материјална штета. Се очекува дождот во Белгија да ...
сите 106 | | | веќе видена

Северна Македонија и понатаму ги истражува сите легални начини како поранешниот премиер Груевски да биде вратен назад, со цел да ја отслужи казната изречена од ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Торес: Не е лошо и да си резерва?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: