ДНК со спот снимен во хотелот на АДОРА во Златибор за новата песна „Амајлија“


2 копии

Популарното дуо ДНК, на сите музички и социјални платформи синоќа, ја објави најновата песна, преку импресивен видео спот, кој Панчо, Андреј и Теа Трајковска ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Македонската музичка икона, Тоше Проески во својата исклучително богата кариера имаше и неколку успешни дуети со познати македонски, регионални и светски ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Јоце Панов, еден од нашите најпознати изведувачи, кој секој викенд ги полни клубовите низ нашата земја сними дует со Дарко Филиповиќ, кој се прослави во првата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сара Мејс го објави својот најнов музички проект „Хероина“. Станува збор за безвременскa порака, која ја носи самиот текст на песната. Автор на текстот и на ...
| | веќе видена | слични

 Детали вторник, 11 јуни 2024 Дури и кога се појавува во скромни аутфити, Цеца знае изгледот да го надополни со скапи дизаjнерски чанти и чевли, а за двата ...
| | веќе видена | слични

Двете балкански ѕвезди Светлана Цеца Ражнатовиќ и Жељко Јоксимовиќ ги здружија силите и напорно работеа на песната „Више од среќе“, која денеска ја здогледа ...
| | веќе видена | слични

 Детали понеделник, 10 јуни 2024 „Ние чекаме 20 години ова да се случи“ – откри Жељко Јоксимовиќ во моментот додека песната сè уште беше во подготовка. По две ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Можеби во прв план новите министерства кои ги изгласа новото парламентарно мнозинство ќе функционираат со постоечките вработени, но веројатно е дека овие ...
сите 513 | | | веќе видена

Според Си-Ен-Ен, тие верувале дека влијаат на одлуките кои ќе ги дефинираат нивните животи во наредните години. „Ќе одиме на училиште ако престанете со ...
сите 425 | | | веќе видена

„Голем дел од предложените промени се мали и не се неочекувани. „Другите значително се разликуваат од она што е наведено во резолуцијата на Советот за ...
сите 404 | | | веќе видена

Времето во Македонија денеска ќе биде сончево и многу топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен, а наместа повремено засилен ветер од западен ...
сите 309 | | | веќе видена

Ова, како што јави агенцијата АП, го изјавил висок функционер на украинската војска. Белгија, Данска, Холандија и Норвешка ветија дека ќе ѝ дадат на Украина ...
сите 257 | | | веќе видена

Кои било разговори кои што бараат согласност од албанската заедница, мора да се одвиваат преку легитимниот претставник. Може да очекувате разговори за иднината ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДНК со спот снимен во хотелот на АДОРА во Златибор за новата песна „Амајлија“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: