Куман не може глава да крене: Потврден кошмарот за Холандија пред ЕП!

Холандскиот фудбалер Теун Копмајнерс ќе го пропушти Европското првенство поради повреда, соопшти денеска Фудбалскиот сојуз на Холандија. Тој се повреди на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Германскиот репрезентативец Александар Павловиќ ќе го пропушти Европското првенство, пренесува „Билд“. Тој има воспаление на крајниците. Селекторот Јулијан ...
| | веќе видена | слични

Давид Алаба минатиот декември на натпреварот помеѓу Реал Мадрид и Виљареал доживеа тешка повреда на коленото поради која не играше до крајот на сезоната, а ...
| | веќе видена | слични

Холандија дефинитивно е најмалерозната репрезентација кога станува збор за повредите во пресрет на ЕВРО 2024. Во текот на вчерашниот ден беше објавено дека ...
| | веќе видена | слични

Александар Павловиќ ја одби Србија и ја избра Германија како селекција во која ќе ја гради кариерата, но тоа што требаше да претставува исполнување на сонот, ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Можеби во прв план новите министерства кои ги изгласа новото парламентарно мнозинство ќе функционираат со постоечките вработени, но веројатно е дека овие ...
сите 513 | | | веќе видена

Според Си-Ен-Ен, тие верувале дека влијаат на одлуките кои ќе ги дефинираат нивните животи во наредните години. „Ќе одиме на училиште ако престанете со ...
сите 425 | | | веќе видена

„Голем дел од предложените промени се мали и не се неочекувани. „Другите значително се разликуваат од она што е наведено во резолуцијата на Советот за ...
сите 404 | | | веќе видена

Времето во Македонија денеска ќе биде сончево и многу топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен, а наместа повремено засилен ветер од западен ...
сите 309 | | | веќе видена

Ова, како што јави агенцијата АП, го изјавил висок функционер на украинската војска. Белгија, Данска, Холандија и Норвешка ветија дека ќе ѝ дадат на Украина ...
сите 257 | | | веќе видена

Кои било разговори кои што бараат согласност од албанската заедница, мора да се одвиваат преку легитимниот претставник. Може да очекувате разговори за иднината ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Куман не може глава да крене: Потврден кошмарот за Холандија пред ЕП!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: