Левендовски нема да игра против Холандија


3 копии

Репрезентацијата на Украина убедливо со 4-0 триумфираше против Молдавија на „генералката“ пред настапот на Европското првенство 2024. Украинците победата ја ...
| | веќе видена | слични

Роберт Левандовски вчера се повреди на мечот со Турција и го вклучи алармот во полскиот тим, пред се поради тоа што неколку дена претходно, тешка повреда ...
| | веќе видена | слични

Најголемата полска ѕвезда, Роберт Левандовски сигурно ќе го пропушти Европското првенство откако се повреди на последниот подготвителен натпревар против ...
| | веќе видена | слични

Репрезентацијата на Полска доби лоша вест на три дена пред почетокот на Европското првенство, Роберт Левандовски го скинал мускулот и неговата повреда е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пред неколку дена се повреди Аркадиуш Милик, но тоа како само да беше вовед на проблемите кои следуваат.На пријателскиот меч со Турција, Карол Свидерски даде ...
| | веќе видена | слични

Доцна синоќа Полска победи со 2:1 против Турција во својата последна контрола пред почетокот на ЕП 2024, но „полскиот тим“ претрпе значителни жртви со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Можеби во прв план новите министерства кои ги изгласа новото парламентарно мнозинство ќе функционираат со постоечките вработени, но веројатно е дека овие ...
сите 513 | | | веќе видена

Според Си-Ен-Ен, тие верувале дека влијаат на одлуките кои ќе ги дефинираат нивните животи во наредните години. „Ќе одиме на училиште ако престанете со ...
сите 425 | | | веќе видена

„Голем дел од предложените промени се мали и не се неочекувани. „Другите значително се разликуваат од она што е наведено во резолуцијата на Советот за ...
сите 404 | | | веќе видена

Времето во Македонија денеска ќе биде сончево и многу топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен, а наместа повремено засилен ветер од западен ...
сите 309 | | | веќе видена

Ова, како што јави агенцијата АП, го изјавил висок функционер на украинската војска. Белгија, Данска, Холандија и Норвешка ветија дека ќе ѝ дадат на Украина ...
сите 257 | | | веќе видена

Кои било разговори кои што бараат согласност од албанската заедница, мора да се одвиваат преку легитимниот претставник. Може да очекувате разговори за иднината ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Левендовски нема да игра против Холандија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: