3-те најсреќни хороскопски знаци оваа недела

2 копии

Во четврток, на 20 јуни, започнува сезоната на Рак 2024 година и ќе трае до 21 јули. Како тоа ќе влијае на вашиот хороскопски знак, прочитајте во текстот. ...
| | веќе видена | слични

Овен Денеска ќе бидете особено задоволни од пријателите и работата, бидејќи ќе доживеете многу интересна пофалба за вашата работа и труд. Семејната ситуација е ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во секоја врска, без разлика колку се компатибилни партнерите, повремени конфликти и несогласувања се неизбежни. Сепак, одредени комбинации на хороскопски ...
| | веќе видена | слични

ОВЕН Нагласениот знак Рак, ви носи зголемување на приходите но и непланирани трошоци во домот. Месечината наспроти вашиот владетел Марс, навестува страсни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денес е значаен ден бидејќи денес е прв ден во кој што Македонија има влада предводена од Христијан Мицкоски една просперитетна и правична влада конечно ...
сите 438 | | | веќе видена

Претседателката Гордана Сиљановска Давкова денеска ги прими премиерот Христијан Мицкоски и членовите на новоизбраната Влада, при што упати честитки за нивниот ...
сите 303 | | | веќе видена

„Ви честитам на важната и одговорна функција. Сакам да ја извршувате посветено и одговорно и за доброто на Северна Македонија и за доброто на Србите во Северна ...
сите 45 | | | веќе видена

Канцеларијата на Високиот комесаријат за човекови права на Обединетите нации го поздрави пуштањето од затвор во Велика Британија на основачот на „Викиликс“, ...
сите 45 | | | веќе видена

Португалија без проблеми се справи со Турција во второто коло од групата Ф на ЕП. Португалија победи со 3:0 и го обезбеди првото место во Ф групата. Покрај ...
сите 105 | | | веќе видена

Според Мицкоски оваа инвестиција ќе донесе големи придобивки за економијата, бизнис заедницата и граѓаните.„Македонскиот ветер ќе донесе дополнителни 100 ...
сите 147 | | | веќе видена

Ако биде се според планот, веќе втора половина на јули ќе го имаме ребалансот на буџетот во парламентот, а некаде во првата половина на август ќе биде објавен ...
сите 162 | | | веќе видена

„Им честитам на Молдавија и Украина за почетокот на пристапните преговори. Ова е многу добра вест за народот на Украина, Молдавија и целата Европска унија. ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

3-те најсреќни хороскопски знаци оваа недела

Од:
До кого (е-маил):
Порака: