Ериксен: Не сакам ни да ги гледам понудите од Саудиска Арабија


2 копии

Една од најневеројатните приказни на ЕП 2024 во Германија е поврзана со репрезентацијата на Словачка. Вернон де Марко Морлаки е 31-годишен Аргентинец, а на ЕП ...
| | веќе видена | слични

Фудбалот знае да испише неверојатни приказни, а токму таква е приказната на репрезентативецот на Словачка, Вернон Де Марко. 31-годишниот Де Марко денеска ќе ...
| | веќе видена | слични

Една од најневеројатните приказни на ЕП 2024 во Германија е поврзана со репрезентацијата на Словачка. Вернон де Марко е 31-годишен Аргентинец кој може да игра ...
| | веќе видена | слични

Веројатно ретко кој слушнал за Вернон Де Марко во пресрет на Европското првенство, но 31 годишниот дефанзивец има неверојатна приказна која фудбалот често знае ...
| | веќе видена | слични

Неодамна, јутјуберот Стефан Лазаров со својот поткаст гостуваше кај легендарниот Игор Џамбазов, овојпат во Дојран. Актерот и шоумен ја отвори душата за повеќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Фатмир Битиќи реагира на тоа што Владата не понудила помош на погодените од невремето во полошко во неделата. „ Дали некој од Владата се појави да им помогне ...
сите 106 | | | веќе видена

„Ви честитам на важната и одговорна функција. Сакам да ја извршувате посветено и одговорно и за доброто на Северна Македонија и за доброто на Србите во Северна ...
сите 185 | | | веќе видена

Под влијание на исклучително нестабила воздушна маса, до петок ќе се задржи променливо облачно и нестабилно време со пороен дожд и грмежи. На повеќе места ќе ...
сите 228 | | | веќе видена

Според Мицкоски оваа инвестиција ќе донесе големи придобивки за економијата, бизнис заедницата и граѓаните.„Македонскиот ветер ќе донесе дополнителни 100 ...
сите 46 | | | веќе видена

Канцеларијата на Високиот комесаријат за човекови права на Обединетите нации го поздрави пуштањето од затвор во Велика Британија на основачот на „Викиликс“, ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ериксен: Не сакам ни да ги гледам понудите од Саудиска Арабија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: