Хаос за Роналд Куман: Холандија остана и без Копмајнерс за ЕВРО 2024

Холандскиот напаѓач Воут Вегорст, кој донесе победа на својата селекција во дуелот со Полска, ќе има нов клуб после Европското првенство. Високиот голгетер на ...
| | веќе видена | слични

Холандскиот селектор Роналд Куман се соочи со многу проблеми пред почетокот на Европското првенство откако од комбинација за настап на континенталниот собир ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот на Болоња кој зад себе има одлична сезона поради повредите во репрезентацијата на Холандија доби повик за Европското првенство. . Повикот Зиркзе го ...
| | веќе видена | слични

Неверојатна приказна, баш како оние на кои сме навикнати пред секое големо натпреварување. По драмата, Џошуа Зиркзе сепак си најде место во репрезентацијата. ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Денес е значаен ден бидејќи денес е прв ден во кој што Македонија има влада предводена од Христијан Мицкоски една просперитетна и правична влада конечно ...
сите 292 | | | веќе видена

„Ви честитам на важната и одговорна функција. Сакам да ја извршувате посветено и одговорно и за доброто на Северна Македонија и за доброто на Србите во Северна ...
сите 186 | | | веќе видена

Под влијание на исклучително нестабила воздушна маса, до петок ќе се задржи променливо облачно и нестабилно време со пороен дожд и грмежи. На повеќе места ќе ...
сите 234 | | | веќе видена

Португалија без проблеми се справи со Турција во второто коло од групата Ф на ЕП. Португалија победи со 3:0 и го обезбеди првото место во Ф групата. Покрај ...
сите 153 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Христијан Мицкоски денеска оствари средба со претставниците на Алказар енерџи за инвестиција во енергетиката вредна 450 милиони евра ...
сите 83 | | | веќе видена

Асанж го напушти затворот во Велика Британија откако американските обвинители рекоа дека тој треба да се изјасни за виновен оваа недела за кршење на ...
сите 54 | | | веќе видена

Ако биде се според планот, веќе втора половина на јули ќе го имаме ребалансот на буџетот во парламентот, а некаде во првата половина на август ќе биде објавен ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хаос за Роналд Куман: Холандија остана и без Копмајнерс за ЕВРО 2024

Од:
До кого (е-маил):
Порака: