Изненадување: Еден од најбараните напаѓачи ги разочара гигантите!


Голгетерот на Лајпциг Бенџамин Шешко е беше еден од фудбалерите за кои најмногу се пишуваше во изминатиот период, но сега тој донесе одлука која ги разочара ...
| | веќе видена | слични

Наполи по секоја цена сака да го задржи Квича Кварацхелија во тимот и за следната сезона Според Фабрицио Романо, претседателот на наполитанскиот клуб Аурелио ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Наполи веќе извесно време преговара со Квича Кварацхелија и неговите претставници околу нов договор со кој ќе се осигура проектот на Антонио Конте, но желбите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денес е значаен ден бидејќи денес е прв ден во кој што Македонија има влада предводена од Христијан Мицкоски една просперитетна и правична влада конечно ...
сите 439 | | | веќе видена

Претседателката Гордана Сиљановска Давкова денеска ги прими премиерот Христијан Мицкоски и членовите на новоизбраната Влада, при што упати честитки за нивниот ...
сите 303 | | | веќе видена

„Ви честитам на важната и одговорна функција. Сакам да ја извршувате посветено и одговорно и за доброто на Северна Македонија и за доброто на Србите во Северна ...
сите 45 | | | веќе видена

Канцеларијата на Високиот комесаријат за човекови права на Обединетите нации го поздрави пуштањето од затвор во Велика Британија на основачот на „Викиликс“, ...
сите 45 | | | веќе видена

Португалија без проблеми се справи со Турција во второто коло од групата Ф на ЕП. Португалија победи со 3:0 и го обезбеди првото место во Ф групата. Покрај ...
сите 105 | | | веќе видена

Според Мицкоски оваа инвестиција ќе донесе големи придобивки за економијата, бизнис заедницата и граѓаните.„Македонскиот ветер ќе донесе дополнителни 100 ...
сите 147 | | | веќе видена

Ако биде се според планот, веќе втора половина на јули ќе го имаме ребалансот на буџетот во парламентот, а некаде во првата половина на август ќе биде објавен ...
сите 162 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Изненадување: Еден од најбараните напаѓачи ги разочара гигантите!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: