Ериксен: Не сакам ни да ги гледам понудите од Саудиска Арабија

2 копии

Една од најневеројатните приказни на ЕП 2024 во Германија е поврзана со репрезентацијата на Словачка. Вернон де Марко Морлаки е 31-годишен Аргентинец, а на ЕП ...
| | веќе видена | слични

Фудбалот знае да испише неверојатни приказни, а токму таква е приказната на репрезентативецот на Словачка, Вернон Де Марко. 31-годишниот Де Марко денеска ќе ...
| | веќе видена | слични

Една од најневеројатните приказни на ЕП 2024 во Германија е поврзана со репрезентацијата на Словачка. Вернон де Марко е 31-годишен Аргентинец кој може да игра ...
| | веќе видена | слични

Веројатно ретко кој слушнал за Вернон Де Марко во пресрет на Европското првенство, но 31 годишниот дефанзивец има неверојатна приказна која фудбалот често знае ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Киран Трипие принудно игра како лев бек во англиската фудбалска репрезентација и засега добро се справува со предизвикот, а обидувајќи се да објасни како ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Гори мешана шума и ниска вегетација на Криволак, а чадот се протега до Штип и Свети Николе. Пожарот се двиѓи и кон воениот полигон заради што таму ќе бидат ...
сите 778 | | | веќе видена

59-годишната Камала Харис, која веднсш по повлекувањето од претседателската трка, Џо Бајден ја поддржа јавно родена и израсната во Оукленд, Калифорнија, од ...
сите 420 | | | веќе видена

Веднаш по неуспешниот атентат на 13 јули, агенцијата негираше дека ги одбила таквите барања. Но, Тајната служба една недела по убиството на Трамп призна дека ...
сите 345 | | | веќе видена

На планината Серта утрово е замаглено и не може да се види дали, каде и колку гори пожарот, кој избувна минатата среда, вели директорот на ЦУК Стојанче Ангелов ...
сите 76 | | | веќе видена

Опаѓање на дневните температури во претстојната работна седмица, со позначителен пад од среда, прогнозира Управата за метеоролошки работи. Утре ќе се задржи ...
сите 236 | | | веќе видена

Неодамнешните случаи со загрозување деца во Скопје и во Велес укажуваат на потребата за покажување поголема емпатија и грижа, како и за обрнување поголемо ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ериксен: Не сакам ни да ги гледам понудите од Саудиска Арабија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: