Тешко е да се каже „не“ на толку пари, затоа Ериксен не сака агентот ниту да му ги кажува понудите од Саудиска Арабија

2 копии

Играчот од средниот ред на Манчестер Јунајтед, Кристијан Ериксен е дециден дека нема намера да ја продолжи кариерата во Саудиска Арабија. 32-годишникот тврди ...
| | веќе видена | слични

Бојан Миовски замина на одмор по последните настапи за македонската репрезентација, но неговиот агент веќе работи напорно на обезбедување на летен трансфер на ...
| | веќе видена | слични

Eкипата на Бетис направи одлична зделка откако летово го откупи договорот на Чад Риад од Барселона за три милиони евра. По откупот на договорот за три милиони ...
| | веќе видена | слични

Њукасл имаше разочарувачка сезона во Премиер лигата, а овој клуб со арапски сопственици ќе треба повторно да го реконструира тимот и да се врати при врвот и во ...
| | веќе видена | слични

Голманот на Босна и Херцеговина Асмир Беговиќ се најде на листата на желби на екипата на Њукасл, па така изненадувачки би можел да се врати во Премиер лигата. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Полициски воздухоплов од типот Бел-412 од Одделот за воздухопловни единици и денеска продолжи да дејствува на пожарот што избувна на планината Серта, меѓу ...
сите 565 | | | веќе видена

Будно се следи состојбата, има доволно ресурси, доволно луѓе на терен и се надевам дека во текот на денот ќе се стави под контрола пожарот на планината Серта ...
сите 234 | | | веќе видена

Пукотниците од Пенсилванија се слушаа низ сите делови на светот, поради што не е чудно што децата во Уганда решија да глумат атентат на Трамп, објави Дејли ...
сите 222 | | | веќе видена

Тешка сообраќајна незгода се случила вчера попладенто на автопатот Куманово - Скопје. Притоа повредни се четири лица, поточно возачите и сопатниците во ...
сите 346 | | | веќе видена

„Високите температури кои деновиве во делови од земјата надминуваат 40 степени, предизвикаа поизразено губење на почвената влага. Овие температури влијаат ...
сите 230 | | | веќе видена

Пожарите кои веќе десетина дена беснеат низ државата, на површина ги извадија бројните проблеми напластени во нашата држава. Иако, пред кратко време имавме ...
сите 87 | | | веќе видена

Како што објави NBC News, општиот тон на разговорот беше дека секој план за излез - доколку Бајден одлучи да го преземе тој чекор, како што некои од неговите ...
сите 136 | | | веќе видена

Владимир Зеленски сака да го вклучи НАТО во украинскиот конфликт, а учеството на една земја од алијансата во конфликтот со Русија ќе значи светска војна – ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешко е да се каже „не“ на толку пари, затоа Ериксен не сака агентот ниту да му ги кажува понудите од Саудиска Арабија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: