Тешко е да се каже „не“ на толку пари, затоа Ериксен не сака агентот ниту да му ги кажува понудите од Саудиска Арабија

3 копии

Играчот од средниот ред на Манчестер Јунајтед, Кристијан Ериксен е дециден дека нема намера да ја продолжи кариерата во Саудиска Арабија. 32-годишникот тврди ...
| | веќе видена | слични

Бојан Миовски замина на одмор по последните настапи за македонската репрезентација, но неговиот агент веќе работи напорно на обезбедување на летен трансфер на ...
| | веќе видена | слични

Eкипата на Бетис направи одлична зделка откако летово го откупи договорот на Чад Риад од Барселона за три милиони евра. По откупот на договорот за три милиони ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Фудбалскиот клуб Бетис, го откупи договорот на Чади Ријад и реши да го продаде во Премиер лигата. Чади Ријад е 20-годишен Мароканец со шпански пасош. На ...
| | веќе видена | слични

Њукасл имаше разочарувачка сезона во Премиер лигата, а овој клуб со арапски сопственици ќе треба повторно да го реконструира тимот и да се врати при врвот и во ...
| | веќе видена | слични

Голманот на Босна и Херцеговина Асмир Беговиќ се најде на листата на желби на екипата на Њукасл, па така изненадувачки би можел да се врати во Премиер лигата. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денес е значаен ден бидејќи денес е прв ден во кој што Македонија има влада предводена од Христијан Мицкоски една просперитетна и правична влада конечно ...
сите 303 | | | веќе видена

Фатмир Битиќи реагира на тоа што Владата не понудила помош на погодените од невремето во полошко во неделата. „ Дали некој од Владата се појави да им помогне ...
сите 162 | | | веќе видена

„Ви честитам на важната и одговорна функција. Сакам да ја извршувате посветено и одговорно и за доброто на Северна Македонија и за доброто на Србите во Северна ...
сите 45 | | | веќе видена

Ако биде се според планот, веќе втора половина на јули ќе го имаме ребалансот на буџетот во парламентот, а некаде во првата половина на август ќе биде објавен ...
сите 201 | | | веќе видена

Канцеларијата на Високиот комесаријат за човекови права на Обединетите нации го поздрави пуштањето од затвор во Велика Британија на основачот на „Викиликс“, ...
сите 45 | | | веќе видена

Португалија без проблеми се справи со Турција во второто коло од групата Ф на ЕП. Португалија победи со 3:0 и го обезбеди првото место во Ф групата. Покрај ...
сите 90 | | | веќе видена

Според Мицкоски оваа инвестиција ќе донесе големи придобивки за економијата, бизнис заедницата и граѓаните.„Македонскиот ветер ќе донесе дополнителни 100 ...
сите 147 | | | веќе видена

„Патот што претстои ќе биде предизвикувачки, но исто така исполнет со огромни можности за Молдавија и Украина, како и за целата наша Унија“, рече фон дер Лаен ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешко е да се каже „не“ на толку пари, затоа Ериксен не сака агентот ниту да му ги кажува понудите од Саудиска Арабија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: