Тешко е да се каже „не“ на толку пари, затоа Ериксен не сака агентот ниту да му ги кажува понудите од Саудиска Арабија

3 копии

Играчот од средниот ред на Манчестер Јунајтед, Кристијан Ериксен е дециден дека нема намера да ја продолжи кариерата во Саудиска Арабија. 32-годишникот тврди ...
| | веќе видена | слични

Бојан Миовски замина на одмор по последните настапи за македонската репрезентација, но неговиот агент веќе работи напорно на обезбедување на летен трансфер на ...
| | веќе видена | слични

Eкипата на Бетис направи одлична зделка откако летово го откупи договорот на Чад Риад од Барселона за три милиони евра. По откупот на договорот за три милиони ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Фудбалскиот клуб Бетис, го откупи договорот на Чади Ријад и реши да го продаде во Премиер лигата. Чади Ријад е 20-годишен Мароканец со шпански пасош. На ...
| | веќе видена | слични

Њукасл имаше разочарувачка сезона во Премиер лигата, а овој клуб со арапски сопственици ќе треба повторно да го реконструира тимот и да се врати при врвот и во ...
| | веќе видена | слични

Голманот на Босна и Херцеговина Асмир Беговиќ се најде на листата на желби на екипата на Њукасл, па така изненадувачки би можел да се врати во Премиер лигата. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Генералниот инспектор на американскиот Секретар за внатрешна безбедност отвори истрага за начинот на кој Тајната служба го обезбедувала поранешниот претседател ...
сите 322 | | | веќе видена

Во интервју за BET News, на прашањето што ќе го натера да ја преиспита својата одлука да учествува во кампањата за реизбор, Бајден рече дека тоа ќе биде ...
сите 310 | | | веќе видена

Генералниот секретар на НАТО во заминување Јенс Столтенберг денеска го именуваше својот поранешен помошник за одбрана Патрик Тарнер за висок претставник кој ќе ...
сите 512 | | | веќе видена

Во следните два дена ќе се задржи многу топло време со максимални температури кои го дефинираат портокаловото ниво за опасност од високи температури, ...
сите 262 | | | веќе видена

Се почести се поплаките од граѓаните за нередовното собирање на сметот од градските улици кој освен што е извор на непријатна миризба, на овие температури ...
сите 109 | | | веќе видена

СДСМ објави дека нивните правници се ставаат на располагање секоја среда во 18.00 часот во партиското седиште за сите вработени во јавниот сектор кои сметаат ...
сите 8 | | | веќе видена

„ВМРО-ДПМНЕ во паника денес објавува дека од вкупно пет убиства и три обиди за убиства, Панче Тошковски за само шест месеци решил еден обид за убиство. Ова е ...
сите 52 | | | веќе видена

Атентатот врз Трамп и Балканот: Некој локален Крукс лесно може да го детонира балканското буре барут Она што деновиве се наметнува како дилема кај овдешната ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешко е да се каже „не“ на толку пари, затоа Ериксен не сака агентот ниту да му ги кажува понудите од Саудиска Арабија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: