Пожар во автосервис во Ново Лисиче, изгореа возило и дрва

2 копии
6 копии

Во фабрика која најверојатно е за производство за садови за готвење, што се наоѓа во северниот дел на областа Атика, поширокиот регион на Атина, изби голем ...
| | веќе видена | слични
5 копии
5 копии

Голем пожар избувна во близина на градот Пафос во западниот дел на Кипар, нанесувајќи штета на домови и превентивно беа евакуирани неколку населени места, а и ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Изгаснат е пожарот во Ново Лисиче. Командантот на противпожарната бригада, Ѕвонко Томевски, за „Макфкакс“ вели дека се запалила автомеханичарска работилница. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Можеби во прв план новите министерства кои ги изгласа новото парламентарно мнозинство ќе функционираат со постоечките вработени, но веројатно е дека овие ...
сите 467 | | | веќе видена

Франција и САД ја повикуваат новата влада во Македонија да остане фокусирана на патот кон ЕУ и да ги почитува меѓународните обврски, се вели во ...
сите 200 | | | веќе видена

„Голем дел од предложените промени се мали и не се неочекувани. „Другите значително се разликуваат од она што е наведено во резолуцијата на Советот за ...
сите 404 | | | веќе видена

Францускиот претседател Емануел Макрон денеска ги повика ривалските партии лево и десно од политочкиот центар да му се придружат во формирањето сојуз против ...
сите 272 | | | веќе видена

Времето во Македонија денеска ќе биде сончево и многу топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен, а наместа повремено засилен ветер од западен ...
сите 309 | | | веќе видена

Кои било разговори кои што бараат согласност од албанската заедница, мора да се одвиваат преку легитимниот претставник. Може да очекувате разговори за иднината ...
сите 49 | | | веќе видена

Ова, како што јави агенцијата АП, го изјавил висок функционер на украинската војска. Белгија, Данска, Холандија и Норвешка ветија дека ќе ѝ дадат на Украина ...
сите 213 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пожар во автосервис во Ново Лисиче, изгореа возило и дрва

Од:
До кого (е-маил):
Порака: