„Цели 20 ДЕНА НЕ РАБОТИ КЛУЧНАТА КЛИНИКА ХИРУРГИЈА,Неброени операции се одложени, животи на луѓе се загрозени“

На премиерот и на одредени членови на Владата им престанаа функциите, ќе ги вршат само неопходните функции до изборот на новата влада
| | веќе видена | слични

Во моментот кога Карлос требаше да сервира, од трибините се слушна повик за помош, па тенисерите веднаш престанаа да се подготвуваат за бод и погледнаа во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Новото писмо на Емануел Макрон до Французите, наместо гест на смирување, ги оживува политичките тензии во Франција Шефот на француската држава ја оспорува ...
сите 240 | | | веќе видена

„Фуриозна и динамична беше агендата на претседателот Мицкоски, поздравена и поддржана од сите. Очигледно е дека СДС и малиот Заев имаат сериозен проблем со ...
сите 106 | | | веќе видена

„Наместо кредитирање преку проверени финансиски инструменти кои позитивно ќе влијаат на кредитниот рејтинг на земјата, Мицкоски во четири очи договорил кредит ...
сите 99 | | | веќе видена

Полска размислува за соборување руски ракети над Украина. Полскиот министер за надворешни работи Радослав Сикорски изјави дека Варшава го разгледува предлогот ...
сите 307 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Цели 20 ДЕНА НЕ РАБОТИ КЛУЧНАТА КЛИНИКА ХИРУРГИЈА,Неброени операции се одложени, животи на луѓе се загрозени“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: