Целовечерен стендап со Сашко Коцев во Крива Паланка

3 копии

Aктерот Сашко Коцев на социјалните мрежи денеска искоментира дека децата одат на настава и покрај тоа што е многу топло. Објасни каква слика го дочекала во ...
| | веќе видена | слични

Родителите на основците се револтирани откако беше донесена одлука за нивните деца учебната година да биде продолжена за седум дена. Тие велат дека нема услови ...
| | веќе видена | слични

Бев во училницата на моето дете. Ми пријдоа да ме поздрават 19 снемогнати,препотени,дехидрирани,сварени дечиња...секако и учителката не беше во подобро ...
| | веќе видена | слични

Сашко Коцев со хит статус на фејсбук собра бројни лајкови и коментари. Зошто учебната година за основците ќе трае до 17. јуни на овие жештини? - Бев во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Настапот на популарниот македонски актер предизвика интерес кај кривопаланечката публика која цела вечер се смееше и уживаше во извонредниот перформанс со кој ...
| | веќе видена | слични

Останато

Полициски воздухоплов од типот Бел-412 од Одделот за воздухопловни единици и денеска продолжи да дејствува на пожарот што избувна на планината Серта, меѓу ...
сите 565 | | | веќе видена

Будно се следи состојбата, има доволно ресурси, доволно луѓе на терен и се надевам дека во текот на денот ќе се стави под контрола пожарот на планината Серта ...
сите 234 | | | веќе видена

Пукотниците од Пенсилванија се слушаа низ сите делови на светот, поради што не е чудно што децата во Уганда решија да глумат атентат на Трамп, објави Дејли ...
сите 222 | | | веќе видена

Тешка сообраќајна незгода се случила вчера попладенто на автопатот Куманово - Скопје. Притоа повредни се четири лица, поточно возачите и сопатниците во ...
сите 346 | | | веќе видена

„Високите температури кои деновиве во делови од земјата надминуваат 40 степени, предизвикаа поизразено губење на почвената влага. Овие температури влијаат ...
сите 230 | | | веќе видена

Пожарите кои веќе десетина дена беснеат низ државата, на површина ги извадија бројните проблеми напластени во нашата држава. Иако, пред кратко време имавме ...
сите 87 | | | веќе видена

Како што објави NBC News, општиот тон на разговорот беше дека секој план за излез - доколку Бајден одлучи да го преземе тој чекор, како што некои од неговите ...
сите 136 | | | веќе видена

Владимир Зеленски сака да го вклучи НАТО во украинскиот конфликт, а учеството на една земја од алијансата во конфликтот со Русија ќе значи светска војна – ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Целовечерен стендап со Сашко Коцев во Крива Паланка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: