Финишираат преговорите за новиот владин состав

2 копии

Нова интердисциплинарна студиска програма по дигитално земјоделство, со предмети од земјоделскиот и прехранбениот сектор и од техничките науки се воведува на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Дигитален земјоделски инженер за помали трошоци и поголеми приноси на хранаФакултетот за земјоделски науки и храна во Скопје (ФЗНХ) организираше Конференција и ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Фуриозна и динамична беше агендата на претседателот Мицкоски, поздравена и поддржана од сите. Очигледно е дека СДС и малиот Заев имаат сериозен проблем со ...
сите 532 | | | веќе видена

Новото писмо на Емануел Макрон до Французите, наместо гест на смирување, ги оживува политичките тензии во Франција Шефот на француската држава ја оспорува ...
сите 277 | | | веќе видена

„Наместо кредитирање преку проверени финансиски инструменти кои позитивно ќе влијаат на кредитниот рејтинг на земјата, Мицкоски во четири очи договорил кредит ...
сите 99 | | | веќе видена

Откако тримесечно бебе било примено на преглед на Клиниката за педијатрија, неговото семејство оптужува за физичко насилство од страна на медицински сестри. ...
сите 42 | | | веќе видена

Резултат од министерувањето на Филипче е хациендата на Водно, луксузно Ауди Q8 и ограбената државна каса, изјави на денешната прес конференција претеникот Тони ...
сите 190 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Финишираат преговорите за новиот владин состав

Од:
До кого (е-маил):
Порака: